Hizmetlerimiz

Niyet Ettik

Göksu Kasrı Kır Düğün Salonu, olarak evlilik yolundaki çiftlerimizin tüm süreçlerinde yanındayız.

Göksu Kasrı ailesi olarak, davetli sayınıza göre tercih edebileceğiniz altarnatifli salonlar ile her daim sizin özel isteklerinizi göz önünde bulundurarak hizmet etmekteyiz. İster yemekli, ister pastalı, ister iseniz kokteyl tarzı menü seçeneklerimiz vardır. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kına

Kına Geceniz düğününüzün gölgesinde kalmasın.

Kına gecesi bulunduğumuz Coğrafyanın kültüründe önemli bir yer tutar.
Gelinin evinden ayrılışı ve yeni ailesine uğurlanması merasimidir ve dolayısıyla evliliğin heyecanı ile birlikte bir nebze hüznü de içinde barındırır. Kına gecesi kültürümüzden gelen geleneksel motifler ve dokunuşlarla özellikle gelin için önemli bir yer tutar.

Düğününüz öncesinde kına gecesi ve kına organizasyonlarınız için siz değerli gelin adayları için özel olarak tasarlanmış salonumuzda profesyonel ekibimizle sultanlara layık dillere destan kına gecesi organizasyonlarınızda tecrübe ve birikimimizle Siz değerli gelin adaylarının hizmetindeyiz…

Nişan

En özel organizasyonların düzenlenmesine ev sahipliği yapan salonlarımız yüksek kalite standartlarında olan mekânlardır. Dünya evine bir adım daha yaklaşmak için şık ve elegan mekânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Unutulmaz bir nişan partisinde farklı konseptlerde sizlere sunduğumuz salonlarımız her türlü hizmet konusunda kusursuz denilebilecek kapasitedir. Hem misafir karşılama hem ağırlama konusunda profesyonel olan çalışanlarımız sizin için önemli olan bu günü daha da güzelleştirmek için çaba gösteriyorlar. Her türlü nişan organizasyonunun düzenlenebildiği salonlarımızda dilerseniz müzikli dilerseniz yalnızca kokteyl eşliğinde partiler verebilirsiniz. Nişanı olacak olan çiftlerle yaptığımız görüşmeler neticesinde her türlü organizasyon isteğini de dikkate alıyoruz.

Düğün

Bir düğün organizasyonsu sırasında insanlar çok ufak detaylarla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Gelinlik, damatlık, fotoğraf, düğün pastası, kuaför derken en önemli konuyu bazen atlayabiliyorlar. O da düğünün yapılacağı mekândır. Bir düğün salonu seçimi düğün yapacak olan insanların üzerinde durması gereken en önemli konudur. Çünkü şık bir mekân da düğün yapmak son derece önemlidir. Salonlarımız da insanların bu düğün organizasyon ihtiyaçlarını karşılayabilecek ölçüde olan salonlardır. Hem son derece modern tasarımlara sahip hem de her türlü parti gereksinime cevap verebilecek ölçüdedir. Salonlarımız gerek manzarası gerekse de iç dizaynı ile unutulmaz bir düğün planlamanıza olanak tanımaktadır.

Kadınlar Matinesi

Göksu Kasrı Kır Düğün Salonu, İstanbul Beykoz’daki mükemmel konumuyla düğünler ve diğer özel etkinlikler için hizmetinizde. 2018 yılından bu yana özel günleri daha da özel yapan ve paranızın karşılığını fazlasıyla veren hizmetler sunuyoruz. Kır düğünü alanlarımızda muhteşem bir kutlama sizi bekliyor.

500 kişilik kapalı & 1500 kişilik açık alanlarımızla, çocuk oyun alanlarımızla ve 100 araçlık otoparkımızla hizmetinizdeyiz.

Sünnet

Geleneksel olarak erkek çocuklarımız için gerçekleştirdiğimiz sünnet organizasyonlarının önemi büyük.. Göksu Kasrı, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir gün yaşayabilmeniz için her adımı düşünüyor. Deniz manzarasını doyasıya yaşayacağınız bahçelerimizde;  leziz yemek sunumları, dekorasyon ve müzik hizmetinin içerisinde bulunduğu paketlerle organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca animatör, yeniçeri ekibi, balon süslemeleri, sünnet tahtı ve taşıma tahtı gibi sünnet organizasyonu için gerekli olan detaylar da hizmetlerimiz arasındadır..  Amacımız ebeveynlerin yoğun iş tempolarında yüklerini hafifletmek ve organizasyon konusunda destek olmaktır.

İş Yemekleri

Göksu Kasrı’nda, Kurumsal Etkinlik konsepti ile firmanızı en iyi şekilde temsil ederek; sizlere en iyi hizmeti veriyor. Üst düzey hizmet anlayışıyla kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz, toplantı ve davetleriniz için farklı alternatifler sunan Göksu Kasrı’nda sizlere ev sahipliği yapmaktan onur duyacağız.

Göksu Kasrı’nda en çok tercih edilen kurumsal organizasyonlar:

*Şirket içi kutlamalar, yılbaşı şirket eğlenceleri, partiler,

*Şirket barbekü ve piknik aktiviteleri,

*Şirket toplantıları ( tanıtım, eğitim, konferans)

*Özel yemekler davetleri

*Özel Tanıtım ve lansman davetleri

Özel Etkinlikler

Göksu Kasrı Kır Düğün Salonu, İstanbul Beykoz’daki mükemmel konumuyla düğünler ve diğer özel etkinlikler için hizmetinizde. 2018 yılından bu yana özel günleri daha da özel yapan ve paranızın karşılığını fazlasıyla veren hizmetler sunuyoruz. Kır düğünü alanlarımızda muhteşem bir kutlama sizi bekliyor.

500 kişilik kapalı & 1500 kişilik açık alanlarımızla, çocuk oyun alanlarımızla ve 100 araçlık otoparkımızla hizmetinizdeyiz.

Adres:

Göksu Kasrı

Anadolu Hisarı, Göztepe Sk, 34815 Beykoz/Istanbul

Tel: +90 216 519 45 48

Email: info@goksukasri.com.tr