Hakkımızda

Hakkımızda

Hayatınızın en özel “Evet!” yanıtını verirken Göksu Kasrı’nın büyüleyici atmosferiyle size eşlik etmek istiyoruz. Profesyonel kadromuz ve zengin hizmet içeriklerimizle beklentilerinizi karşılayacak ve size unutulmaz bir düğün töreni yaşatacağız.

Düğün, kına gecesi, nişan, parti ve kutlama gibi sevdiklerinizle birlikte olacağınız çok sayıda eğlenceye uzun yıllardır ev sahipliği yapıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda ihtiyaçlarınızı iyi analiz ederek pratik çözümlerimizle sizi ağırlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir düğün yapmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız organizasyonlar konusunda size detaylı bilgiler vererek hizmet kalitemizden tüm detaylarıyla bahsediyoruz.

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alana sahibiz. Böylelikle yılın tüm mevsimlerinde size hizmet verebiliyoruz. Çim zeminimizle size geniş ve ferah bir alan yarattığımız bahçemizde en özel davetlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. 750 kişiye kadar konuklarınızı ağırlıyoruz. Bahçemiz içerisinde uzun ve yuvarlak masaları şık sandalyelerimizle süslüyoruz. Mekan süslemelerimizde balonlar, zarif yemek takımları, mumlar, şamdanlar ve çiçek aranjmanlarını kullanıyoruz. İsteğinize bağlı renklerde kumaşlar ve organze tüller kullanarak da masa ve sandalye giydirmelerinizi yapıyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizin kurulumlarıyla da kusursuz bir eğlencenin temelini atıyoruz.

Yemekli davetleriniz için hijyenik mutfağımızda usta şeflerimiz birbirinden leziz tatlarını sizin için hazırlıyor. Düğün öncesi menü tadımı yapmanıza imkan tanıyarak da herkesten önce ikramlarımızın kalitesini ölçebilirsiniz. Sıcak şekilde sunmaya özen gösterdiğimiz yemeklerinizi düğün günü servis elemanlarımız eşliğinde masalarınıza getiriyoruz. Otopark ve vale hizmetimizle sizi ve davetlilerinizi park yeri aramadan güvenli şekilde ağırlıyoruz.

Siz de Beykoz düğün salonları arasında isminden başarıyla söz ettiren Göksu Kasrı’nın değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Adres:

Göksu Kasrı

Anadolu Hisarı, Göztepe Sk, 34815 Beykoz/Istanbul

Tel: +90 216 519 45 48

Email: info@goksukasri.com.tr